Τετάρτη, 31 Μαΐου 2017

Αριστούχοι και απολυόμενοι της Γ΄Λυκείου του 2ου Γενικού Λυκείου Νάουσας

Αριστούχοι Γ΄Λυκείου 2ου ΓΕΛ Νάουσας

1 ΚΕΝΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 19,9 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
2 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19,9 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
Άριστα
3 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,8 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
4 ΜΠΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,8 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
5 ΔΟΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,7 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,7 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
7 ΜΠΕΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,7 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
8 ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19,7 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
9 ΓΛΩΣΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19,6 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
10 ΔΑΪΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19,6 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
11 ΚΙΑΓΧΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,6 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
12 ΣΑΪΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 19,5 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
13 ΔΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
14 ΚΑΜΤΣΙΚΑΣ ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
15 ΣΑΡΑΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΩΜΑΣ 19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
16 ΣΠΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
17 ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
18 ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
19 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
20 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
21 ΜΠΑΠΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
22 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
23 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
24 ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ 19,0 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
25 ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 19,0 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
26 ΡΟΔΟΒΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,0 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
27 ΑΝΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
28 ΛΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
29 ΣΕΠΙΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
30 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
31 ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
32 ΤΣΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,8 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
33 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
34 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
35 ΚΕΜΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
36 ΛΙΓΓΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
37 ΜΠΡΟΥΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
38 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
39 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΕΝΤΕ 18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
40 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
41 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
42 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,4 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
43 ΦΟΥΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,4 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
44 ΛΕΣΑΪ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΝΤΩΝ 18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
45 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
46 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
47 ΔΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
48 ΖΗΣΗΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
49 ΘΩΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
50 ΠΕΚΑΛΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ 18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
51 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
52 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
53 ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
54 ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
55 ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα
56 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ Άριστα

Απολυόμενοι Γ΄Λυκείου 2ου Γενικού Λυκείου Νάουσας


1 ΑΝΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΑΝΤΡΙΜΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΒΟΣΝΑΚΗ ΟΛΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΓΙΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΓΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΡΣΕΝΙΟΣ
7 ΓΛΩΣΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 ΔΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
9 ΔΑΪΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10 ΔΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΔΙΝΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΔΟΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
16 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΖΕΦΥΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18 ΖΗΣΗΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΖΙΑΡΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
20 ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
21 ΘΩΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τμήμα: Γ2
Τάξη Εγγραφής: Γ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΑΜΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΩΤΑΣ
3 ΚΑΜΤΣΙΚΑΣ ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
7 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΚΕΜΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΟΦΙΑΝΟΣ
9 ΚΕΝΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
10 ΚΙΑΓΧΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ
12 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ
14 ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
16 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17 ΛΑΦΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
18 ΛΕΣΑΪ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΝΤΩΝ
19 ΛΙΓΓΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΛΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
21 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΕΝΤΕ
Τμήμα: Γ3
Τάξη Εγγραφής: Γ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΜΕΛΙΔΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΜΙΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΜΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΜΠΑΛΙ ΑΤΖΕΝΤΙΛΑ ΓΚΕΖΙΜ
6 ΜΠΑΠΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
7 ΜΠΕΚΑ ΡΟΖΑΛΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
8 ΜΠΕΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΔΑΜΟΣ
11 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΜΠΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15 ΜΠΡΑΧΑ ΦΑΝΙ ΧΑΣΙΜ
16 ΜΠΡΟΥΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΝΑΖΑΡΕΒΙΤΣ ΕΛΙΖΑΒΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙ
19 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΝΙΚΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΝΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
22 ΝΟΥΣΗ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΝΤΟΜΠΡΕΝΙ ΝΤΕΪΒΙ ΓΙΑΝΝΗ
Τμήμα: Γ4
Τάξη Εγγραφής: Γ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΠΕΚΑΛΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
7 ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΠΙΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11 ΠΡΟΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12 ΠΤΣΙΡΙ ΒΑΛΜΠΟΝΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ
13 ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΡΟΔΟΒΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΣΑΪΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
16 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΣΑΡΑΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΩΜΑΣ
19 ΣΕΠΙΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
21 ΣΠΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΤΑΡΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ ΖΗΣΗΣ
Τμήμα: Γ5
Τάξη Εγγραφής: Γ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 ΤΣΕΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΣ
4 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΤΣΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
10 ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΛΕΞΙΟΣ
11 ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12 ΦΙΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΥΛΟΣ
13 ΦΟΥΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
14 ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΑΥΛΟΣ
17 ΧΑΡΙΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
19 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια: